Rozmiar czcionki:
AAA
Szukaj  
Jesteś tutaj: Start Struktura organizacyjna Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Dodano: 2012-11-12 11:11:35             Zmodyfikowano: 2018-07-11 07:39:51
Ukryj rejestr
Opublikował: Marian Malcharczyk
Przez: Patryk Kowol
Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Opolu
Osoba, która wytworzyła informację: Beata Grund
Data wytworzenia informacji: 2012-11-09
Odsłon: 45814

I WYDZIAŁ CYWILNY
 
Sędziowie:
1. Ciąglewicz- Miśta Aleksandra
2. Gawlas Aleksandra
3. Mietelska Marcelina
4. Papka Jan – Przewodniczący Wydziału
5. Sobczak- Plewa Izabela
6. Wojciechowska Marta
7. Wróblewski Dawid
8. Zawadzki Łukasz
 
Asesorzy:
1. Łapszyński Łukasz
 
Referendarze sądowi:
1. Boruch Justyna
2. Matras Grzegorz
 
 
II WYDZIAŁ KARNY
 
Sędziowie:
1. Drozdowska Marzena
2. Marciniak Małgorzata – 0,5 etatu
3. Turczyński Krzysztof
4.  Wieczorek Piotr – Przewodniczący Wydziału
 
 
SEKCJA WYKROCZENIOWA PRZY II WYDZIALE KARNYM
 
Sędziowie:
1. Kowalczyk Beata - Kierownik Sekcji
2. Niklasiński Zdzisław
3. Marciniak Małgorzata – 0,5 etatu
 
 
III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH
 
Sędziowie:
1. Ciemięga Monika
2. Jakuszewska Katarzyna - Przewodniczący Wydziału
3. Kulpa  Grzegorz – 0,75 etatu
4. Sabat Małgorzata
5. Szramuk- Hilarowicz Monika
6. Świst Magdalena
 
 
IV WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Sędziowie:
1. Adasiewicz Zuzanna, delegacja na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 P.u.s.p. na okres  od 01.03.2018 do 28.02.2019
2. Koska - Pawluszkiewicz Natalia
3.  Krzysztofik- Sikora Monika – Przewodniczący Wydziału
4.  Misiejczuk Ewa
5.  Szejner Jarosław – delegacja na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 P.u.s.p. na okres od 01.03.2018 do 28.02.2019
6.  Szyjkowska Justyna
 
Asesorzy:
1. Krzemionka-Kowalska Beata
 
 
V WYDZIAŁ GOSPODARCZY
 
Sędziowie:
1. Bojar Agnieszka
2. Domagała Daria
3. Gajda Eliza
4. Goreczka  Katarzyna
5. Janicka- Jerzyk Anna
6. Maślankiewicz Wojciech – Przewodniczący Wydziału
7. Noworol Krzysztof
 
Asesorzy Sądowi:
1. Ciszewski Damian
 
Referendarze sądowi:
1. Bogdanowicz Tomasz
 
 
SEKCJA DS. UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH
 
Sędziowie:
1. Stanisławiszyn Piotr
2. Kątna Małgorzata - Kierownik Sekcji
 
 
VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH
 
Sędziowie:
1. Kulpa Grzegorz – Przewodniczący Wydziału – 0,25 etatu
 
Referendarze sądowi:
1. Domagała Renata
2. Mączka Renata
3. Mikzińska Urszula
4. Frąszczak Daniela
5. Ohanowicz-Wójcik Marta
 
 
VII WYDZIAŁ KARNY
 
Sędziowie:
1.  Frankowski Hubert
2.  Leśniewska Amanda
3.  Stelmach Joanna
4.  Szokalski Adam – Przewodniczący Wydziału
5.  Huminiak Tomasz – 0,2 etatu
 
 
SEKCJA WYKONAWCZA PRZY VII WYDZIALE KARNYM
 
Sędziowie:
1. Huminiak Tomasz - Kierownik Sekcji – 0,8 etatu
 

VIII WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
 
Sędziowie:
1. Majcher Irena – Przewodniczący Wydziału
 
Referendarze sądowi:
1. Balcer Katarzyna
2. Chlipała- Sasim Izabela
3. Grzegorczyk- Sydor Agnieszka
4. Kenar Monika
5. Skawińska Magdalena
6. Szulc Katarzyna  
7. Tomczak Aleksandra
 
 
IX WYDZIAŁ CYWILNY
 
Sędziowie:
1. Garbowicz Małgorzata – Przewodniczący Wydziału
2. Kałuża Marzena
3. Modrzejewska- Lasota Lidia
4. Ratajczak Rafał
5. Sobków Piotr
6. Stasikiewicz Izabela
7. Zapała- Garbacz Joanna
 
Asesorzy sądowi:
1. Skupińska Anna
 
Referendarze sądowi:
1. Mikrut Jolanta
2011 Copyright by Sąd Rejonowy w Opolu.   Projekt i wykonanie Excelo.   Powered by excelo true CMS system.