Rozmiar czcionki:
AAA
Szukaj  
Jesteś tutaj: Start Struktura organizacyjna Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Lista sędziów, asesorów i referendarzy

Dodano: 2012-11-12 11:11:35             Zmodyfikowano: 2018-05-11 14:15:19
Rejestr zmian
I WYDZIAŁ CYWILNY
Sędziowie:
1. Ciąglewicz- Miśta Aleksandra
2. Gawlas Aleksandra
3. Mietelska Marcelina
4. Papka Jan – Przewodniczący Wydziału
5. Sobczak- Plewa Izabela
6. Wojciechowska Marta
7. Wróblewski Dawid
8. Zawadzki Łukasz
Asesorzy:
1. Łapszyński Łukasz
Referendarze sądowi:
1. Boruch Justyna
2. Matras Grzegorz

II WYDZIAŁ KARNY
Sędziowie:
1. Drozdowska Marzena
2. Marciniak Małgorzata – 0,5 etatu
3. Turczyński Krzysztof
4. Wieczorek Piotr – Przewodniczący Wydziału

SEKCJA WYKROCZENIOWA PRZY II WYDZIALE KARNYM
Sędziowie:
1. Kowalczyk Beata - Kierownik Sekcji
2. Niklasiński Zdzisław
3. Marciniak Małgorzata – 0,5 etatu

III WYDZIAŁ RODZINNY I NIELETNICH
Sędziowie:
1. Ciemięga Monika
2. Jakuszewska Katarzyna - Przewodniczący Wydziału
3. Kulpa  Grzegorz – 0,75 etatu
4. Sabat Małgorzata
5. Szramuk- Hilarowicz Monika
6. Świst Magdalena

IV WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
Sędziowie:
1. Adasiewicz Zuzanna, delegacja na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 P.u.s.p. na okres
od 01.03.2018 do 28.02.2019
2. Koska - Pawluszkiewicz Natalia
3. Krzysztofik- Sikora Monika – Przewodniczący Wydziału
4. Misiejczuk Ewa
5. Szejner Jarosław – delegacja na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 P.u.s.p. na okres od 01.03.2018 do 28.02.2019
6. Szyjkowska Justyna
Asesorzy:
1. Krzemionka-Kowalska Beata
 
V WYDZIAŁ GOSPODARCZY
Sędziowie:
1. Bojar Agnieszka
2. Domagała Daria
3. Gajda Eliza
4. Goreczka  Katarzyna
5. Janicka- Jerzyk Anna
6. Kuczyńska- Hundt Ewa – Przewodniczący Wydziału
7. Maślankiewicz Wojciech
8. Noworol Krzysztof
Asesorzy Sądowi:
1. Ciszewski Damian
Referendarze sądowi:
1. Bogdanowicz Tomasz

SEKCJA UPADŁOŚCIOWA
Sędziowie:
1. Stanisławiszyn Piotr
2. Kątna Małgorzata - Kierownik Sekcji
 
VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH
Sędziowie:
1. Kulpa Grzegorz – Przewodniczący Wydziału – 0,25 etatu
Referendarze sądowi:
1. Domagała Renata
2. Mączka Renata
3. Mikzińska Urszula
4. Frąszczak Daniela
5. Ohanowicz-Wójcik Marta

VII WYDZIAŁ KARNY
Sędziowie:
1. Frankowski Hubert
2. Leśniewska Amanda
3. Stelmach Joanna
4. Szokalski Adam – Przewodniczący Wydziału
5. Huminiak Tomasz – 0,2 etatu

SEKCJA WYKONAWCZA PRZY VII WYDZIALE KARNYM
Sędziowie:
1. Huminiak Tomasz - Kierownik Sekcji – 0,8 etatu

VIII WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sędziowie:
1. Majcher Irena – Przewodniczący Wydziału
Referendarze sądowi:
1. Balcer Katarzyna
2. Chlipała- Sasim Izabela
3. Grzegorczyk- Sydor Agnieszka
4. Kenar Monika
5. Skawińska Magdalena
6. Szulc Katarzyna  
7. Tomczak Aleksandra

IX WYDZIAŁ CYWILNY
Sędziowie:
1. Garbowicz Małgorzata – Przewodniczący Wydziału
2. Kałuża Marzena
3. Modrzejewska- Lasota Lidia
4. Ratajczak Rafał
5. Sobków Piotr
6. Stasikiewicz Izabela
7. Zapała- Garbacz Joanna
Asesorzy sądowi:
1. Skupińska Anna
Referendarze sądowi:
1. Mikrut Jolanta
 
2011 Copyright by Sąd Rejonowy w Opolu.   Projekt i wykonanie Excelo.   Powered by excelo true CMS system.